Pracownia Kuba Models
-  modele i makiety architektoniczne i przemysłowe.

 

Jesteśmy firmą skupiającą pasjonatów modelarstwa, większość  osób pracujących w naszej pracowni posiada wykształcenie architektoniczne. Profesionalnym modelarstwem zajmujemy się już ponad 10 lat.
W przeciągu tego okresu udało nam się wypracować standard wykonania będący doskonałym połączeniem tradycyjnych technik modelarskich z zaawansowanymi technikami komputerowymi. Do każdego zlecenia podchodzimy „z sercem", co pozwoliło nam stworzyć wiele niepowtarzalnych i wyjątkowych makiet.

 

Obecnie współpracujemy z klientami z Polski, Austrii, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Norwegii. Zdobyte doświadczenie,  pomysłowość,  elastyczność i umiejętność sprostania najwyższym wymaganiom pozwalają nam wykonywać makiety architektoniczne czy modele przemysłowe w najwyższej jakości i cieszyć się zaufaniem klientów.


Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do architektów, deweloperów, inwestorów, projektantów wnętrz,  projektantów zieleni, designerów oraz wszystkich tych, którzy chcieliby zaprezentować swoją wizję klientowi lub na targach. Nic nie przemawia do wyobraźni zleceniodawcy tak, jak model architektoniczny, który obrazuje i ułatwia akceptację rozwiązań architektonicznych, oraz jest nieocenioną pomocą jeśli chodzi o ustalenia projektowe i techniczne.

 

 

 

 

 

Nasze referencje:

 


 

 

 

Ciecie laserem CNC, grawerowanie i fototrawienie
- w Pracowni Kuba Models

 

W pracowni Kuba Models tworzymy profesjonalne modele i makiety architektoniczne oraz przemysłowe w każdej skali i o dowolnym zakresie trudności.  Wykonujemy  makiety koncepcyjne, jak i pełne przedstawienie projektów.  W zakres naszych usług wchodzi wykonywanie zarówno nowych projektów oraz odświeżanie i poprawianie już istniejących.

 

Pracujemy przy użyciu najnowszych urządzeń takich jak: laser CO2, ploter tnący, maszyna do formowania pod ciśnieniem. Dla potrzeb makiety wykonujemy profesjonalne ciecie laserem, grawerowanie, a także fototrawienie. Do budowy makiet używamy wysokiej jakości materiałów: PCV, poliestyren, pleksi, poliester, drewno, papier, karton, metale, które gwarantują wieloletnią wytrzymałość.  Na życzenie klienta wzbogacamy model o elementy fototrawione, odpowiednie systemy oswietleniowe oraz oprawy ekspozycyjne.

 

Makiety powstają w oparciu o istniejące rysunki projektowe, jednak w razie potrzeby wykonujemy makiety na podstawie rysunków odręcznych lub fotografii istniejących obiektów. W trosce o zadowolenie naszych klientów konsultujemy projekt w trakcie powstawania. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju i za granicą. Dostarczamy gotową makietę na czas, do biura naszych klientów.

 

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NASZEJ PRACOWNI »»»»